DOG SPA

Case study

DOG SPA to profesjonalny salon groomerski w Wolsztynie. Właścicielem jest Julia, bardzo młoda dziewczyna pasjonująca się strzyżeniem i pielęgnacją psów, która nade wszystko ceni sobie przyjazną atmosferę, relacje z klientami oraz ich bezpieczeństwo. Z racji młodego wieku doskonale zdaje sobie sprawę jak ważna jest obecność w internecie.

Współpracę z DOG SPA rozpoczęliśmy jeszcze przed otwarciem salonu, a celem było stworzenie silnej pozycji w internecie już od początku działalności. Do naszych zadań należało stworzyć Logo, Fan Page na Facebooku, wizytówkę w Google, zająć pozycję w 3 pierwszych wynikach wyszukiwań oraz zaprojektować stronę internetową.

Zobacz co udało się zrealizować:

Mimo, że DOG SPA było nowe w branży, to udało się osiągnąć aż 1 pozycję w wynikach wyszukiwania Google na frazy takie jak: „groomer Wolsztyn” oraz „fryzjer dla psów Wolsztyn”.

Logo

Stworzyliśmy logo, które odzwierciedla charakter salonu DOG SPA. Logo doskonale przedstawia profil działalności oraz wzbudza przyjemne skojarzenia.

Zaprojektowaliśmy stronę internetową z jasną i czytelną ofertą wraz z cennikiem. Działa na każdym urządzeniu (komputer, telefon i tablet). Jest intuicyjna i łatwo dostrzec wszystkie potrzebne informacje kontaktowe.

Nagraliśmy również krótki film reklamowy dla DOG SPA.