Bartkowiak Team

Case study

Bartkowiak Team to firma z naszego rodzinnego Wolsztyna. Od wielu lat zapewnia kompleksowe usługi budowlane, z których skorzystać mogą inwestorzy i osoby prywatne. Właścicielem jest Michał, młody i ambitny przedsiębiorca, który zdaje sobie sprawę jak ważna jest w dzisiejszych czasach obecność firmy w internecie.

Celem naszej współpracy było zająć pozycję od 1 do 3 w wynikach wyszukiwania Google, strona internetowa z jasną i czytelną ofertą oraz wizerunek, który odzwierciedla motto Bartkowiak Team: „Fundamentem naszej firmy są ludzie”. O tym zresztą mogliśmy się przekonać na każdym etapie projektu.

Zobacz co udało się zrealizować:

Dzięki optymalizacji wizytówki Google i dobrze zaprojektowanej stronie www udało się osiągnąć aż 2 pozycję w wynikach wyszukiwania Google na frazy takie jak: „firma ogólnobudowlana Wolsztyn” i „usługi ogólnobudowlane Wolsztyn”.

Czytelna strona internetowa z jasną i konkretną ofertą. Działa na każdym urządzeniu (komputer, telefon i tablet). Jest intuicyjna i posiada wszystkie potrzebne informacje oraz udogodnienia takie jak np. formularz kontaktowy.

Wideowizytówka firmy. Film miał cel wizerunkowy oraz przedstawienie oferty Bartkowiak Team.

Krótka relacja z imprezy firmowej zorganizowanej z okazji 10 urodzin firmy Bartkowiak Team.

Krótki film pokazujący realizację budowy orlika w Sulechowie przez firmę Bartkowiak Team.

Krótki film pokazujący realizację budowy centrum handlowego w Pobiedziskach przez firmę Bartkowiak Team.